Hakkımızda

Giyim sektöründeki 10 yıllık tecrübesini, marka yaratmaya adayan Gülsüm Elkhatroushi 2014 yılında BY GÜLSÜM ELKHATROUSHI TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ‘ni  kurdu. 
Kendine özgü tarzı, kalitesi, güçlü pazarlama ağı sayesinde önde gelen bayan giyim markaları arasında yer almayı başardı.

ROHS ’un müşteri kitlesi, A ve B sosyoekonomik profiline sahip, çalışan yada hayatın içinden kendine güvenen, kültürlü, sosyal aktivitesi fazla olan hedef tüketicilerden oluşmaktadır.

Teknoloji, tasarım ve yaratıcılığı ile kendini yenileyen ve dünya markaları ile aynı anda büyüme gösteren ROHS markası, İstanbul – Başakşehir ‘deki merkezinde ürün tasarım, pazarlama-satış, muhasebe-finans ve yönetim gibi belirleyici birimlerin bulunduğu ekip ile çalışmaktadır.

Türkiye genelinde İstanbul/Başakşehir – İstanbul/Florya – İstanbul/Fatih ve Bursa/Nilüfer’ de kendi mağazaları, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok bayisi ile ürünleri satılmaktadır.
Kurulduğu günden beri pazarlama-satış tekniği ve tasarım gücü ile iç ve dış piyasada önemli satış noktalarında yer alan ROHS, 2014 yılında mağazalaşmaya başlayarak, tarzını ve mağazacılık konseptini ortaya koyacak mağazalar açmayı hedeflemiştir. 

Her an şık olmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında bulunan ROHS, her sezon yenilenen koleksiyonuyla farkındalık yaratmaktadır.