700 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!

Sepetim

0

Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.

Toplam

İade ve Değişim

İade İptal Süreci

 Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim ?

Henüz kargolanmamış siparişinizi internet sayfamıza üye girişi yaptıktan sonra Hesabım kategorisinin altında bulunan "Sipariş İzleme" bölümünden iptal edebilirsiniz.

Ürünümü İade Etmek İstiyorum, İade Şartları Nelerdir?

İade süresi elinize ulaştığından itibaren 15 gündür.  Abiye, tasarım ürünleri aynı gün içerisinde kargoya verildiği takdirde geri alınabilir.

Kozmetik, kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, eşarp, şal, bone, kolluk ve aksesuar ürünlerinin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, vs.)

İndirimli veya kampanyalı ürün alımında ürün iade veya ürünü farklı bir ürün ile değişimi olmamaktadır. Sadece beden değişimi gerçekleştirilecektir.

İade edilecek ürün ile ilgili web sayfasında Hesabım kategorisi altında bulunan ürün iade  butonuna bastıktan sonra size gönderilen ürüne ait 2 nüshalı fatura ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iadesi alınmayacak kargo iade gönderilecektir.

Ürün elimize ulaşmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra iade işleminiz başlatılır.

Ürünü iade ve değişim gönderiminde kargo ücreti müşteriye aittir. sadece kusurlu ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. 

İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.

Ürün iade ve değişim için gönderilecek kargo adresi : Merkez Mah. Birahane Sok. No:20 K:3 Şişli / İSTANBUL


* Kampanyalı fırsat ürünlerinde iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.
*  Abiye ürünlerde iade ve değişim süresi aynı gün içerisinde kargoya verildiği takdirde geri alınabilir.

Yurtdışındayım. Aldığım Ürünümü İade Etmek İstiyorum, İade Şartları Nelerdir?

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.  (Abiyelerde bu süre 24 saattir)

İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, vs.)

Sitemize (www. rohsfashion.com) üyeliğiniz ile giriş yapıp Hesabım kategorisi altında bulunan ürün iade  butonuna bastıktan sonra size gönderilen ürüne ait 2 nüshalı fatura ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iadesi alınmayacak kargo iade gönderilecektir.

İsim,soyisim,sipariş numaranız, ürün iade nedeniniz, adres ve imzanızı belirten bir dilekçe yazıp, paketinizin içerisine ekleyip adresimize kargo ücreti size ait olacak şekilde gönderebilirsiniz.
Paketinizin üzerine mutlaka iade ürün (Return Product) yazmanız gerekiyor aynı zamanda gönderdiğiniz kargo şirketine de bunu belirtmeniz gerekiyor. Aksi durumda paketinizden doğacak herhangi bir vergi ya da ek ücretten sorumlu olamıyoruz.

İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.

Ürün elimize ulaşmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra iade işleminiz başlatılır ve ücret iadeniz azami 10 iş günü içerisinde yapılır. Yurtdışı siparişlerinde değişim işlemi yapılamamaktadır.

Satın aldığım ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor ?

ROHS olarak kalite kontrol testleri uygulamaktayız. Ancak tüm ürünleri kontrol etme şansımız bulunmadığından üretici kaynaklı bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durumda ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak talebinize göre iade yada stoklar dahilinde değişim işlemi yapılacaktır. İade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için "İade ve İptal" bölümüne bakınız. Kargo ücreti ROHS ödemeli olarak gönderilecektir.

Banka hesabım yok kapıda ödeme ile aldığım siparişin para iadesini nasıl alabilirim ?

Herhangi bir banka şubesinden kendinize hesap açtırabilirsiniz. İadelerinizi sadece banka IBAN numaranıza yatırabiliriz.

Siparişimdeki hediye veya indirimli ürünü iade değişim yapabilir miyim ?

Hediye veya indirimli ürünü iade değişim yapılamamaktadır.

İade ettiğim ürünün bedelini ne zaman alabilirim ?

Ürününüz, ROHS ’a ulaştıktan sonra 48 saat içerisinde Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade şartlarına uygunsa size e mail yolu ile bildirilir. Ücret iade işlemi için bankaya gerekli talimat verilir. Bu işlemden sonra bankaların ROHS ’dan aldıkları iade talimatıyla, iade edilen tutarı kredi kartı hesabınıza yansıtması azami 10 gün sürer.

Havale/Eft ile yapılan ödemeler iade edilen ürün bize ulaştıktan sonra ilk Cuma günü hesabınıza iade edilir.Kapıda Ödeme ile yapılan ödemeler iade edilen ürün bize ulaştıktan sonra 45 gün sonrasına denk gelen ilk Cuma günü hesabınıza iade edilir.İade edilen tutar banka hesabınızda görünmez, kredi kartınızın dönem içi işlemlerinden yahut kredi kartı ekstrenizden işlemi takip edebilirsiniz. Kredi kartı taksitli satın alımlarda iade bedeli ekstrenize taksitli olarak yansır, ancak limitiniz, miktarın tümü kadar artırılır. (Bankamatik kartıyla yaptığınız işlemlerin iadesi, harcama yaptığınız kartın bağlı bulunduğu banka hesabına yapılır. Kapıda yaptığınız nakit ödemelerin iadesi ise bize göndermiş olduğunuz iade formunda belirtilen hesap numarasına yapılır.)İade işlemlerinde kargo bedeli / bedelleri tarafınıza yapılacak olan iade bedelinden kesilmektedir. Ücret İadesi işleminiz ürünün bize ulaşmasını takip eden en geç 10 iş günü içinde tamamlanır. Tamamlandıktan sonra ROHS ’dan size iade işleminizin tamamlandığını bildiren bir e-posta gelir.